Titles you rated
Benny & JoonRated ★ 4.5
KinseyRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Crow's EggRated ★ 5.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 4.5
QueenpinsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
WunderkinderRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 4.0
Temple GrandinRated ★ 4.0