Titles you rated
Old Miss DiaryRated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0- ScrubsRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Will & GraceRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0