Movies
Ratings
15
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0