Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Good BoyRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
My Favorite Love StoryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.5
The World of UsRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
FridaRated ★ 3.5- VirusRated ★ 1.0
ElioRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Reality+Rated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5