Series
Ratings
141
As You Stood ByRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
UnframedRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0