Titles you rated
The LegendRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0