Movies
Ratings
310
The HandmaidenRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0