Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 1.5