Movies
Ratings
50
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5