Titles you rated
Don't Breathe 2Rated ★ 0.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 2.5
Love and MonstersRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5