Titles you rated
SaltRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5