Movies
Ratings
193
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Parallel LifeRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
TroyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0