Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
HolidateRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.0