Movies
Ratings
176
Young & BeautifulRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Sector 7Rated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5