Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5