Series
Ratings
112
The Great King, SejongRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
- Almost HumanRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
- The LoverRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
LookingRated ★ 3.0
NCIS: New OrleansRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0- OuroborosRated ★ 3.5
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.5- Yeonu's SummerRated ★ 3.0