Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5
Eight Days Mystery of Jeong Jo AssassinationRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0