Movies
Ratings
47
The PiratesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 1.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0