Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0