Titles you rated
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Can We Love?Rated ★ 5.0- Carolling: Christmas no KisekiRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0- A Chef of NobunagaRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Zettai KareshiRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5- I'm Dying SoonRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- A Chef of NobunagaRated ★ 4.5
- The Fugitive LawyerRated ★ 5.0
- Hissatsu Shigotonin 2009 SpecialRated ★ 5.0
- Palace of DreamsRated ★ 5.0
- 里見八犬伝Rated ★ 5.0