Movies
Ratings
378
Big FishRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
The Merchant of VeniceRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.0