Series
Ratings
20
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0