Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
LetoRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The King of KingsRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 5.0
The Fall GuyRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5