Movies
Ratings
419
The MistRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5