Series
Ratings
13
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 2.0