Movies
Ratings
118
I, RobotRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
The DefenderRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5