Titles you rated
The Ghost TheaterRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0