Movies
Ratings
338
Suicide SquadRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 1.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5