Movies
Ratings
197
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0