Movies
Ratings
25
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0