Series
Ratings
500
슈팅스타Rated ★ 3.5- 슈팅스타Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
- 무쇠소년단Rated ★ 4.0
- 무쇠소녀단Rated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Baek-packer Season 1Rated ★ 3.0
Young Actors' RetreatRated ★ 3.0
Busan Boys: Sydney BoundRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5