Series
Ratings
69
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Over the RainbowRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5