Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Have You Seen the Land of the Red?Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - EmperorRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5- Code Geass: Lelouch of the Rebellion - RebellionRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - AwakeningRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.5