Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.0
Gangsta.Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0