Titles you rated
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Man Without a PastRated ★ 4.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
MirrorRated ★ 5.0
Taipei StoryRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
AnnetteRated ★ 4.0
The TruthRated ★ 4.0