Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Monkey ManRated ★ 3.0
Ultraman: RisingRated ★ 4.0
Near DarkRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
This Is Spinal TapRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5