Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0- Super RookieRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0