Series
Ratings
73
Game of ThronesRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5