Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0