Series
Ratings
23
SkinsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5