Titles you rated
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 1.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 4.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.5
Magical Girl Lyrical Nanoha A`sRated ★ 4.0
Princess Tutu: Kapitel des EiesRated ★ 4.0