Series
Ratings
11
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5