Movies
Ratings
326
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.0
Inseparable BrosRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0