Titles you rated
San AndreasRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0