Titles you rated
SherlockRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0