Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 1.5
26 YearsRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 1.0
BoyhoodRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 1.5
Love 911Rated ★ 2.5
TedRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 2.5
WantedRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5