Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
SignsRated ★ 1.5