Series
Ratings
16
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0- 카바치타레Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.0- The Fugitive LawyerRated ★ 3.5
- remoteRated ★ 3.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0