Titles you rated
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
GondolaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Animal KingdomRated ★ 2.0
SomebodyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 5.0
The Monk and the GunRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0