Series
Ratings
109
Princess HoursRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0- Unkind WomenRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0